הקשר בין מקום המגורים לאיכות חיים

כל אדם מודע לחשיבות הרבה של אורח חיים בריא ברמה האישית וברמה המשפחתית. כיוון שקיים קשר בין מקום המגורים והשפעתו על איכות החיים, רבים מעוניינים לשנות מקום מגורים ולכן הם בוחנים כמה אופציות.

מקום מגורים חדש למשפחות

בין השיקולים לבחירת איכות החיים יש להביא בחשבון את הימצאותם של פארקים וסביבה ירוקה בסמוך למקום המגורים כיוון שהם משפיעים לטובה על הבריאות הפיזית, הנפשית, הרגשית והחברתית של האדם. הוכיחו גם שסביבה ירוקה משפרת את המערכת החיסונית וגם תהליכים שכליים. הוכח גם שסביבה ירוקה מפחיתה אסתמה, בעיות אורתופדיות, יתר לחץ דם, שבץ, סוכרת והתקפי לב ואף מאריכה את תוחלת החיים. לכן סביבה ירוקה עם פעילויות ספורטיביות המשפרות את הבריאות הן שילוב מנצח.

מקום מגורים והשפעתו על איכות החיים

בין המקומות המועדפים בצפון היא העיר נהריה. מי שמחפש דירות למכירה בנהריה נחשף לכמה אפשרויות כדאיות מאד. לכן יש לקוחות הרוכשים דירה בנהריה לשם השקעה, כיוון שמחירי הדירות שם נמוכים משמעותית יחסית למרכז הארץ. מעבר לכך אלו שרוכשים דירות וגרים בהן נהנים כמו כל תושבי נהריה מהטבות המס לאור הקרבה לגבול. ההטבות האלו מסייעות מאד לתושבי העיר והסביבה בחיי היום יום כיוון שהשכר שלהם הוא גבוה יחסית לאור שיעור המס הנמוך שהם משלמים.

מי שמחפש איכות חיים בנהריה, מוצא שפע של אפשרויות חדשות ויוצאות דופן כמו פרויקטים חדשים של בנייני בוטיק. במרחק נגיעה מהים הוקמה שכונת מגורים חדשה עבור משפחות עם תפיסת חיים ייחודית. השכונה מתוכננת עם דגש רב על איכות, נוחות, ואורח חיים בריא ופעיל. בשכונה הוקמו גינות ירוקות, שבילי הליכה ומסלולים לאופניים, כמו כן הוקמו בה מתקני ספורט ציבוריים עבור כל תושבי השכונה.

בכל השכונות החדשות אחרות בעיר אפשר לרכוש דירה מתוך ההיצע של דירות בגדלים שונים כמו דירות גדולות בנות5-4-3 חדרים, דירות גן בנות כמה חדרים וגינה גדולה, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים עם מרפסות גדולות הצופות אל הים.

שכונת אכזיב היא שכונה חדשה ומודרנית אשר ממוקמת בסמוך לרצועת החוף של אכזיב אשר נחשבת לאחד החופים היפים ביותר בישראל פרט למבנים החדשים יש בקרבת השכונה גם שמורת טבע נדירה, וטיילת מרהיבה לאורך כל החוף.

הייחודיות של נהריה

נחל הגעתון עובר לרוחבה של העיר והוא מגיע עד הטיילת הפסטורלית לאורך חוף הים. יש בה מבחר גדול של בתי קפה ומסעדות לרווחת הציבור. נחל געתון מגיע לגבול העיר המזרחי, הוא זורם בתעלה פתוחה וטבעית במרכז שדרות הגעתון ונשפך לים התיכון בחוף נהריה.

אין זה פלא שבשנים האחרונות כמות התושבים בנהריה עלתה באופן משמעותי כי נהריה היא עיר נופש ולכן התושבים הוותיקים והחדשים נהנים מהיתרונות הרבים שלה לאורך כל השנה.

למידע נוסף https://home2all.co.il/

מאמרים אחרונים